Про нас

"Юкон-Софтваре" - це команда надзвичайно відданих своїй справі професіоналів, які із задоволенням виконують проекти різної складності для вимогливих замовників з усього світу. Назва нашої компанії та її амбіції сягають своїм корінням часів золотої лихоманки на Алясці, коли люди, незважаючи на безліч перешкод, досягали грандіозних і вражаючих результатів.

Основні елементи нашого стилю роботи:

Ініціативність. Чекати склавши руки – не для нас. Натомість ми діємо, пропонуємо різні варіанти і радимо нашим клієнтам найкращі для них рішення.

Відкритість новим ідеям. Водночас ми завжди залишаємось відкритими новим ідеям і технологіям. Наше вміння дослухатися до потреб клієнтів допомагає нам успішно знаходити індивідуальний підхід до кожного окремого замовлення.

Вакансії

Ми завжди шукаємо високо мотивованих людей, які мають бажання стати частиною команди “Юкон”. Якщо Вам справді імпонують наші методи роботи і Ви щиро хочете доповнити “Юкон” своєю особистістю та знаннями, ми запрошуємо Вас зв'язатися з нами у будь-який час!

Зустріньтеся із членами команди та запитайте про їхній досвід роботи в "Юконі". Ви також можете заповнити анкету та надіслати її нам. Ми зв’яжемося з Вами через деякий час.

Ми шукаємо досвідчених розробників на посаду:

JAVA розробник

Опис посади, заробітна плата 
----------------------------------------
Ukrainian